14
Şubat
2018
Yorum Yok
WordPressWordpress Temaları
647 Okunma

Kurumsal Firma Scripti v4.0

Kurumsal veya orta ölçekte tüm firmalara hitap edebilecek responsive tasarım ve admin panelli kurumsal firma scripti. Daha önce yayınladığım kurumsal firma scriptinin devamı olan bir php scripti.

Kurumsal firmanız için tüm ihtiyaçlar düşünülerek hazırlandı script. Script içerisinde Hakkımızda, Ürünler, Foto Galeri, Videolar, Haberler gibi sayfalar bulunmakta.

Firmanızın tüm iletişim bilgilerini ve faaliyet alanlarını bu kurumsal firma scripti ile açacağınız web sitesinde yayınlayabilirsiniz.

Tasarım ücretsiz web template üzerine kurulu olup tamamen mobil tarayıcı uyumludur. Responsive ve modern bir görünüme sahiptir. Aşağıda anasayfaya ait ekran görüntüsünü görebilirsiniz.

kurumsal firma script

Kurumsal firma scriptinin canlı demosu için buraya tıklayın.

İndireceğiniz dosyanın rar şifresi: ogznet.com

Kurulum: 

İndireceğiniz dosyayı rar’dan çıkarın. inc klasörü içindeki db.php dosyasını editörde açıp veritabanı bilgilerini girin. Başka bir dosyada veritabanı ayarı yapmanız gerekmiyor. Tüm dosyaları server’a gönderin. Veritabanı dosyası klasör içinde bulunmaktadır. Bunuda phpmyadmin aracılığı ile içe aktarın.

İlk kurulumda yönetici adı ve şifresi admin‘dir.

İnsan kaynakları sayfası hatası için aşağıdaki veritabanı yama dosyasını phpmyadmin üzerinden uygulayıp cv tablosunu veritabanına ekleyin.

http://dosya.co/0n32aa3x6bti/Veritabanı_SQL_Yama.sql.html

https://yadi.sk/d/4DpbdHkr3RHpqk

[ Benzer Yazılar ]
  • Kurumsal Firma Scripti v4.0


    Kurumsal veya orta ölçekte tüm firmalara hitap edebilecek responsive tasarım ve admin panelli kurumsal firma scripti. Daha önce yayınladı[...]
[ Ne Demişler ? ]

Yazılarda Arama Yap !
Twitter'da Takip Edin !
  • Google Plus Profilim
    Son Yorumlar
    Tavsiye Bağlantılar